KOMUNIKACJA / NAWIGACJA MOTOCYKLOWA

( ilość produktów: 172 )

Komunikacja i nawigacja motocyklowa

Nawigacja motocyklowa, to niezwykle wygodne rozwiązanie zarówno dla miłośników turystyki motocyklowej, jak i dla osób, które często poruszają się po mieście. Urządzenia tego typu są dostosowane do zróżnicowanych warunków jazdy, ergonomiczne, wodoodporne i – co bardzo ważne – posiadają porządne uchwyty, dzięki którym łatwo zamontujemy urządzenie.

Często podróżujesz z pasażerem? W kategorii „komunikacja motocyklowa” znajdziesz ogromny wybór interkomów. Umożliwiają one rozmowę z pasażerem lub innymi motocyklistami, słuchanie muzyki, odbieranie telefonów. Interkomy montowane w kaskach to spore ułatwienie, zwłaszcza na dłuższych trasach.

Wygodna i bezpieczna podróż

Akcesoria komunikacyjne i nawigacyjne takich marek, jak TomTom Garmin, SW-Motech, Ram Mount czy Cardo mają wiele zalet: są wytrzymałe, odporne na zalanie, a dzięki odpowiedniej konstrukcji i mocowaniu zawsze pozostają na swoim miejscu. W ofercie sklepu motocyklowego Atm-motocykle znajdziesz m.in.:

  • nawigację GPS do motocykla
  • mocowania do nawigacji
  • motocyklowe lokalizatory GPS
  • uchwyty GPS antywibracyjne
  • interkomy motocyklowe
  • kamery i wideorejestratory motocyklowe
  • futerały i pokrowce na urządzenia motocyklowe

Motocyklowe akcesoria nawigacyjne i komunikacyjne

Akcesoria nawigacyjne i komunikacyjne wykonane są z materiałów i innowacyjnych tworzyw odpornych na uszkodzenia mechaniczne, wodę, zanieczyszczenia. Popularna nawigacja TomTom RIDER 550 posiada szereg dodatkowych funkcji: tworzenie tras z uwzględnieniem krętości i pagórkowatości, aktualizacja nawigacji przez Wi-Fi, możliwość wysłuchiwania wiadomości ze smartfonu, funkcja udostępniania trasy, obsługa ekranu w rękawicach motocyklowych.

Chcesz czerpać największą przyjemność z podróżowania na dwóch kołach? Akcesoria nawigacyjne i komunikacyjne pochodzące od renomowanych marek zwiększą Twój komfort oraz bezpieczeństwo w każdych warunkach, niezależnie od tego, gdzie się znajdziesz. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów dostępnych w naszym e-sklepie!

Zaufane Opinie IdoSell
4.73 / 5.00 285 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-31
Wszystko szybko i sprawnie. Polecam
2023-05-08
Dziękuję za produkt , wszystko sprawie i profesjonalnie i w dobrej cenie. Polecam ten sklep , tak trzymajcie :)
FACEBOOK
INSTAGRAM
pixel