Zwroty i wymiany

Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego i korzystając za sklepu internetowego ATM-MOTOCYKLE przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny, w terminie opisanym poniżej.

Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres:        

ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice      

sklep@atm-motocykle.pl

Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 10 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeśli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej. 

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres:·         

ATM-Motocykle

ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice

Zwracany przez Klienta towar nie może posiadać śladów użytkowania oraz powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient. 

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:        

  • nagrań muzycznych i audiowizualnych oraz programów komputerowych zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania,       
  • świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

Do pobrania formularz zwrotu towaru.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.72 / 5.00 287 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-20
Zamówienie zostało wysłane z 1 dniowym opóźnieniem. Sam produkt był dobrze zapakowany i jest zgodny z opisem.
2023-04-30
Wszystko super. Towar zgodny z opisem. Polecam
FACEBOOK
INSTAGRAM
pixel