Lokalizator Monimoto

2022-08-16

Jazda na motocyklu dostarcza wielu emocji. Wiąże się też jednak z kilkoma wyzwaniami, na które warto zwrócić uwagę. Jednym z nich jest kwestia parkowania i przechowywania go. Coraz bardziej popularny jest temat blokad i zabezpieczeń motocyklowych, które redukują ryzyko kradzieży. Jednak czy można zrobić w tym temacie coś więcej? Jak najbardziej! W sieci znaleźć można wiele filmów ukazujących fantazję amatorów cudzego mienia, którzy czasem niestety osiągają swój cel, oddalając się z naszym motocyklem w nieznanym kierunku. Kiedy wszystko inne zawiodło, z pomocą przychodzi lokalizator GPS MoniMoto. Jest to niewielkie urządzenie, które pomoże nam uniknąć wielu kłopotliwych sytuacji.

Jak wygląda lokalizator?

Samo urządzenie jest niewielkich rozmiarów, ułatwia to jego ukrycie w motocyklu. W jego wnętrzu znajduje się miejsce na dwie baterie AA, użycie standardowych baterii sprawia, że są lepiej osiągalne, przez co nie będzie problemów z ich wymianą, nawet w trasie. Baterie pozwalają nawet na 12 miesięcy pracy. Razem z urządzeniem dostarczany jest klucz, którego możemy używać jako breloczka do kluczy. Jest on niezbędny prawidłowego funkcjonowania urządzenia.

Instalacja urządzenia - zrób to samodzielnie!

Montaż urządzenia jest banalnie prosty, można go wykonać samemu. Wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce, umieścić tam urządzenie i...gotowe! MoniMoto posiada niezależne źródło zasilania, więc nie ma konieczności wpinania się w instalację elektryczną. Ma to też dodatkową zaletę: działa nieprzerwanie, nawet kiedy nasz akumulator się rozładuje lub ktoś celowo go odłączy.

Jak działa MoniMoto?

W sytuacji, kiedy oddalimy się z naszym kluczem od motocykla, urządzenie automatycznie się uzbraja i rozpoczyna pracę. Dzięki temu nie ma ryzyka, że ktoś zapomni włączyć lokalizator. Następnie, jeśli urządzenie wykryje ruch i brak w pobliżu klucza, wykonuje połączenie na wcześniej określony, numer telefonu właściciela, informując o próbie kradzieży. Połączenie telefoniczne jest bardziej skuteczne niż powiadomienie typu Push lub wiadomość tekstowa, dlatego zdecydowano się na takie rozwiązanie. Po wejściu w trym alarmowy MoniMoto przesyła informację o aktualnej lokalizacji do aplikacji. Dzięki temu możemy z bardzo precyzyjnie ustalić położenie motocykla. Urządzenie korzysta ze specjalnej technologii, która pozwala na określenie pozycji nawet w miejscu, w którym nie ma zasięgu GPS.

Jeśli do motocykla zbliży się właściciel posiadający klucz, urządzenie rozbroi się automatycznie, nie trzeba o tym pamiętać.

Nie daj się zaskoczyć, zainwestuj w najlepsze rozwiązanie dla Twojego motocykla.

Zaufane Opinie IdoSell
4.72 / 5.00 287 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-18
Zakup bardzo szybko i przyjemnie.
2023-05-18
Super
FACEBOOK
INSTAGRAM
pixel